Перед здійсненням суїциду відома ведуча перервала ефір і вийшла зі студії: мабуть в цей момент вона прийняла трагічне рішення

Як повідомляють ІноЗМІ ведуча радіостанції BBC Radio Shropshire Вікі Арчер раптово перервала ефір. Вона вийшла зі студії, сказавши колегам, що їй потрібна перерва. Після цього жінка повернулася до себе додому і звела рахунки з життям.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Тіло радіоведучої було виявлено її вітчимом, який заїхав до неї, щоб полагодити плиту.

Після безуспішних спроб достукатися в двері, чоловік вирішив залізти у вікно, після чого і виявив мертву Вікі Арчер.

Вітчим радіоведучої негайно викликав медиків, а сам до їх приїзду зробив відчайдушні спроби повернути жінку до життя, роблячи їй штучне дихання.

Коли прибула машина парамедиків, вони лише змогли констатувати смерть.

Відомо, що радіоведуча вже мала дві спроби самогубства, і тривалий період перебувала у важкій депресії.

Треба зазначити, що поліція підтвердила, що це було сплановане самогубство.

Вікі Арчер не змогла зупинити навіть відповідальність перед її тім’я дітьми, якими вона зробив сиротами.

Сім’я Вікі вже зробила офіційну заяву. “Ми все ще не можемо повірити в те, що її більше немає. Її інтерес до життя надихав оточуючих. Вікі була дивовижною матір’ю і дочкою. Її чарівність викликала посмішку у всіх, хто її знав. Вона осявала будь-яку кімнату”, – поділилися вони.

Співробітник “Бі-бі-сі” Девід Дженнінгс прокоментував новину про смерть жінки: “Звістка про смерть Вікі Арчер стало великим горем для всіх нас. Всі колеги поважали її як чудову провідну і журналістку, але найбільше нам подобалося, скільки щастя і добра вона приносила в свої шоу”