Поліцейські починають йти зі служби, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Поліцейський Антон Мальков звільнився з роботи і написав в соціальних мережах, що заважало його нормальній роботі.
Перша причина звільнення, за словами копа, хронічна втома.

"У патрульний поліцейський виглядає так: 2 денних, 2 дні вдома, 2 нічних, 2 дні вдома. Це в середньому по 13 робочих годин. І якщо з денними змінами справи йдуть звично, не дивлячись на їх значно більшу насиченість подіями, то до двох нічним поспіль я так і не зміг звикнути", – зазначив Антон.Крім того, регулярні виходи в посилення на вихідні, свята і так далі.

Друга причина – низька зарплата. "Що будете робити, коли через рік, обіцяні 8000 гривень, перетворяться з нормальною суми в знущання? 8000 це триста доларів! У перерахунку на курс, який був при злочинній владі, це 2500 грн. Зарплата мийника на автомийці, офіціанта або продавця шаурми на автовокзалі. І цю цифру ще треба постаратися отримати, враховуючи практику керівництва", – написав колишній коп.

Крім того, залишилася стара система змагання між ротами.
"І саме в цей момент, з низькою кваліфікацією керівника, все стає з ніг на голову. Змагання між ротами, батальйонами і управліннями в кількості складених адмінматеріалів, сприймається за норму, найвищим керівництвом. Окремі, вперті "командири" бажаючи показати свою ефективність влаштовують , як це називається # поліцейскійбеспредел, тероризують своїх підлеглих, в результаті з'являються ухвали за перехід проїжджої частини в недозволеному місці, виписані заочно, штрафи за куріння в НЕ заборонених місцях, рейди по боротьбі з не пристебнутими ременями безпеки", – обурюється поліцейський.