П’ятий президент, народний депутат від “Європейської солідарності” Петро Порошенко і його команда переживають нелегкі часи. Про це пише “Українська правда”.

У Порошенка величезні проблеми з антирейтингом. Йому не довіряють 75% виборців, а отже максимум, на який він і його партія можуть сподіватися на будь-яких загальнонаціональних виборах – 25%.

Антирейтинг може зрости ще більше, завдяки публікації розмов нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука, які з’явилися у розпорядженні Bihus.info. Оприлюднення записів Медведчука суттєво б’є по образу Порошенка як “найпатріотичнішого українського лідера”.

Якщо Верховна Рада ухвалить законопроєкт президента Володимира Зеленського про олігархів, то Порошенко має всі шанси потрапити у реєстр олігархів, що завдасть йому додаткових іміджевих проблем, йдеться у публікації.

“Ми провели фокус-групи і бачимо, що нашому виборцю плівки Бігуса не зайшли. Але от, наприклад, виборці “Свободи” піною сходять. Прихильники “Голосу” у Facebook нас розносять. Але їх загалом 2-3%”, – каже джерело в офісі Порошенка.

В партії “ЄС” переконують, що за зливом записів Медведчука стоїть Банкова.

Джерела у “ЄС” пояснюють, що реальної загрози законопроєкт про олігархів для Порошенка не несе. Однак, на їхню думку, Офіс президента використовуватиме медійний наратив про олігархів саме відносно Порошенка.

Нагадаємо, раніше журналісти оприлюднили серію приватних розмов начебто Медведчука з російськими високопосадовцями та ватажками угруповань «ДНР» і «ЛНР» впродовж 2014-2017 років. Учасник розмов, голос якого схожий на голос кума президента Путіна, народного депутата Віктора Медведчука, обговорює контроль над нафтопроводом та закупівлю вугілля в ОРДЛО.

Ця особа неодноразово у різних розмовах повторювала, що узгоджує всі дії із «головним». Із розмови випливає, що може йтися про тодішнього президента Петра Порошенка.