У неділю 19 червня українська авіація знищила ротно-тактичну групу російських військ та один із опорних пунктів ворога, а зенітники Повітряних сил збили безпілотник.

“Повітряні сили Збройних сил України продовжують виконувати завдання із захисту суверенітету та державної цілісності України.
Винищувачі Повітряних сил патрулюють повітряний простір та прикривають дії ударної авіації, яка завдає ракетно-бомбових ударів по позиціях окупантів на кількох напрямках”, – повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат у коментарі УП.

За його словами, в результаті авіанальотів 19 червня було знищено техніку та живу силу ротно-тактичної групи окупантів, а також один із опорних пунктів противника.

Крім цього у неділю підрозділ зенітних ракетних військ ПС знищив ворожий безпілотний літальний апарат ворога. На Півдні наші сили оборони контролюють ситуацію на лінії зіткнення. Зокрема, на Дніпропетровщині наш пілот зумів ухилитись від ворожої крилатої ракети класу “повітря – повітря”.

Відповідну інформацію повідомило оперативне командування “Південь” вночі проти 20 червня. Мовиться про ситуацію за 19 число – станом на 116 день повномасштабної війни, яку Росія почала проти України.

Оперативне командування “Південь” повідомило, що ворог скований в просуванні суходолом. Саме тому він активізує повітряні удари.

В районі Апостолового ворожий винищувач застосував по нашому бомбардувальнику крилату ракету класу “повітря – повітря”. Майстерність нашого пілота виявилась у віртуозному ухилянні від атаки, – повідомили в ОК “Південь”.

За минулу добу Сили оборони України на південних рубежах знищили 28 загарбників та ворожу техніку, зокрема гармату-гаубицю, безпілотники і танк.