Український журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «НАШ» назвав колишнього президента країни Петра Порошенка великим актором Радянського Союзу.

“З Петром Олексійовичем все краще, ніж ми навіть могли собі припускати. У нього така декларація, стільки готівки, тому з ним все дуже добре. Порошенко – видатний актор великих і малих, народний артист Радянського Союзу, якби був Радянський Союз, він б ним став. Йому збрехати, як нам два пальці … навіть один “, – сказав Гордон.

Він підкреслив, що вірити Порошенко не можна: «Це абсолютно забрехавшийся брехун».

Відзначимо, що екс-президент України Петро Порошенко зберігає майже 49 мільйонів доларів готівкою.

Про це повідомляється в декларації його стала депутатом Київради подружжя, де вона також вказала і майно чоловіка.

Крім доларів, Петро Порошенко зберігає готівкою і майже 401 млн гривень. А на банківських рахунках у нього 3,9 млн доларів і 240,7 тисяч фунтів стерлінгів.

У декларації зазначено 159 218 грн і 128 545 грн отриманої в 2019 році Петром Порошенко президентської зарплати, а також 9 939 зарплати в партії “Євросолідарності”.

Також вказані інші доходи Петра Порошенко в 2019 році:

  • 15 868 760 грн – отримані відсотки;
  • 27 755 525 грн і 80 947 884 грн – інвестиційний дохід;
  • 752 392 грн – відшкодування моральної шкоди від каналу ВВС;
  • 606 322 080 грн – дивіденди;
  • 33 084 000 дол. – дохід від відшкодування цінних паперів;
  • 2 563 463 грн і 1 869 590 грн – компенсація судових витрат.

Відзначимо, що раніше Ігор Смешко говорив про те, що політична реінкарнація п’ятого президента України Петра Порошенка неможлива.

“Я не вірю в реінкарнацію Порошенко. Народ досвід набуває. Петро Порошенко з 1997-го або 1998 року в держслужбі. Він жодного разу за цей час не був поза вищих органів виконавчої або законодавчої влади. І він став мільярдером. І наша держава шукає, де політична корупція могла допомогти стати мільярдером. Це фантастика. Я коли на Захід виїжджаю, коли розмовляю, вони посміхаються так, як ви. А ми боремося з корупцією. А ми наплодили купу органів антикорупційних “, – сказав Смешко.

Відзначимо, що 15 січня Державне бюро розслідувань порушило чергову кримінальну справу проти Порошенка. Справу порушено за статтею про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Воно було відкрито в зв’язку з роботою кондитерської фабрики Roshen в російському Липецьку.

У вересні один з адвокатів колишнього українського президента Ілля Новіков повідомив, що проти Порошенка порушено мінімум 58 справ, але «насправді їх може бути ще більше». Захист вважає всі справи політично вмотивованими, способом тиску на опозицію – колишній президент є лідером опозиційної партії «Європейська солідарність».

Відомо, що Порошенко фігурує в кримінальних справах про легалізацію злочинних доходів через офшори, відмиванні грошей, спробі конституційного перевороту і інших. По більшості з них він проходить свідком. Статус підозрюваного п’ятий президент України отримав у справі про незаконне призначення заступника голови Служби зовнішньої розвідки.