Давид Жванія зізнався в державній зраді. Таку думку він озвучив у відеозверненні до Генерального прокурора Венедіктової на своєму YouTube каналі.

«Мене лякає страшна байдужість до мого щиросердого зізнання з боку правоохоронних органів. Я — перша людина в історії, яка свідомо, без корисливого наміру і політичних цілей, зізналася в поваленні влади в складі злочинного співтовариства. Але прокуратура ніяк на це не реагує.»

Жванія заявив, що «допомагав змовникам Майдану, користуючись своєю посадою глави комітету з питань держбудівництва». Також він зазначив, що ця посада була дуже важливою до переобрання парламенту.

За заявою екс-соратника Порошенко, Майдан фінансувався і підтримувався … в тому числі через посольство Литви. Через відомство передавалися гроші і навіть зброя. А внутрішнім каналом був «Діамантбанк» (банк Жванії). Детальніше він готовий розповісти в прокуратурі.

Жванія попросив Венедіктову завести кримінальну справу і притягнути його в якості свідка. І закликав громадськість вимагати того ж від прокуратури.

Також він поскаржився на ботоферми, які почали його атакувати після відеозвернень по лінії частих поїздок до Москви. Він заявив, що СБУ бере хабарі від Порошенка, зливаючи йому інформацію:

«Так, я дійсно часто літаю, на це у мене є причини. В моїх польотах немає ні зради, ні злочину. Я не літаю інкогніто за накрадені гроші на Мальдіви. Хочу також звернути увагу на те, що довідку про перетинання мною кордону Порошенко міг отримати тільки в СБУ. Тобто в СБУ, яким керує людина президента Зеленського, Іван Баканов, продовжують брати хабарі. Більше того, СБУ бере хабарі у Порошенка, який зараз готує зміщення Зеленського. На місці президента Зеленського я б задумався.

Нагадаємо, після публікації “Страны” про від’їзд Петра Порошенка разом із сім’єю на відпочинок до Туреччини, експрезидент задекларував майже 1,2 млн грн витрат.

Декларація про суттєві зміни у фінансовому становищі оприлюднена в Єдиному реєстрі.

В документі зазначено, що 530 095 грн Петро Порошенко витратив на оплату транспортних послуг, ще 650 043 грн. обміняв на валюту.

Відзначимо, раніше “Страна” писала про те, що 27 липня Порошенко разом з сім’єю на чартері вилетів з київського аеропорту “Жуляни” в турецький Бодрум. Вартість такого перельоту становить близько 15 000 євро без харчування в один кінець. Як пишуть українці, мабуть після таких зізнань у Порошенка в Турції істерика. Окрім того, українці закликають Венедиктову або реагувати, або скласти повноваження генпрокурора та віддати своє місце людині, яка реально почне вирішувати справи.