11 листопада 2020 року у Кабміні ухвалили рішення запровадити карантин вихідного дня, згідно з яким у суботу та неділю діятимуть певні заборони.

Народний депутат Ірина Верещук вирішила дати свої коментарі щодо того, що буде краще для України: карантин вихідного дня або ж локдаун на 2 тижні.

Відповідне відео опублікували на каналі “Politeka Online” в YouTube.

“Я точно не за карантин вихідного дня, тому що це дійсно виглядає так, як лікувати зараження або сепсис подорожником. Будь-яке метро приймає більше людей на добу, ніж всі ресторани Києва у вихідні”, – зазначила народний депутат від фракції “Слуга народу”.

Верещук досить різко відповіла, що вона абсолютно не підтримує карантин вихідного дня, який був прийнятий Кабміном 11 листопада. Вона розуміє людей і підприємців, які просто виживають сьогодні, щоб вижити і утримати робочі місця і людей.

“Я не згодна, що повний локдаун на 2 тижні виправить ситуацію. Хто підрахував збитки і чи зможемо ми компенсувати ці збитки? Перша хвиля показала, що ми не змогли компенсувати збитки”, – підкреслила Ірина Верещук.

За її словами, повний локдаун-це зупинка метро і зупинка цілої країни, загалом.

“Чи не призведе це до просто руйнування навіть тих слабких економічних паростків, відновлення яких почалося останні 2 місяці? Я в це не вірю. Ми бачимо падіння промисловості, ми бачимо падіння всього: і експорту та імпорту. У нас величезні проблеми”, – зазначила Верещук.

На думку народного депутата від фракції “Слуга народу” Ірини Верещук, повний локдаун, який може собі дозволити Німеччина або Франція, Україні, поки що, неможливо зробити.