Міністр оборони Андрій Таран не буде відправлений у відставку.

Про це заявив позаштатний радник глави Офісу президента України Олексій Арестович, коментуючи чутки щодо можливого звільнення Тарана.

“Наскільки мені відомо, пан Таран поки виконує свої обов’язки, і його звільнення не передбачається. Президент робить завжди одне і те саме. Він дивиться на показники ефективності роботи, потім виносить персональні кадрові рішення. Нещодавно були звільнені три заступники міністра оборони, тому що їхні показники містили як вдалі, так і невдалі досягнення. За результатами проблем з держоборонзмовленням, з закупівлями в армії, харчуванням ЗСУ і за інформаційним супроводженням були зроблені певні висновки. У посади міністра оборони інші KPI (ключові показники ефективності – ред.). Буде надана відповідна оцінка, і тоді будуть зроблені кадрові персональні висновки”, – сказав Арестович.

Зазначимо, що почастішали чутки про відставку очільника Мін’юсту Дениса Малюськи. Проте, як заявив чиновник, він напише відповідну заяву, якщо його про це попросять 3 людини.

Малюська зауважив, що зараз йде багато чуток щодо його відставки.

“Я завжди, з першого дня, говорив одразу, що я за крісло не тримаюся. Рішенням парламенту, я безумовно, піду у відставку”, – наголосив міністр.

Щоправда, за його словами є ще 3 людини, слів яких достатньо, щоб він “одразу написав заяву і вже збирав речі”. Мовиться про президента Володимира Зеленського, премєра Дениса Шмигаля та дружину голови Мін’юсту.

“З усіма названими людьми не було таких розмов”, – підкреслив Малюська.

Він додав: немає незамінних людей, натомість “є команда, є Мін’юст, і Мін’юст – сильний, адже там створили дуже гарну команду”.

“Але менше з тим, розмов про відставку не було, прохань – не було. Я поки що ще відчуваю у собі сили трошки попрацювати”, – зазначив чиновник.

За його словами, після того, як він піде у відставку, він може орієнтовно на тиждень поїхати відпочити на море із сім’єю. Працювати в іншому місті – потім, але якщо буде бажання когось із вищевказаних осіб: дружини, Зеленського або Шмигаля.

Раніше нардеп від “Слуги народу” Олександр Качура у ефірі одного з телеканалів заявив, що у депутатського корпусу Верховної Ради є претензії та запитання, зокрема, до роботи Дениса Малюськи.

Як пояснив Качура, господарство Мін’юсту – дуже велике, і це не лише в’язниці та камери попереднього ув’язнення, в яких відбувається ремонт. Це набагато більше, і потрібно, щоб там відбувалися системні зміни.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.