Журналісти «Взгляд» склали топ-6 бійок в парламенті. Після завершення  дії скликання всі звикли підсумовувати закони, нововведення, помилки, але як можна оминути таку епатажну тему. Найбільш емоційні депутати України показують своє лице. Стіни парламенту не тільки міняють людей, а й навіюють відчуття рингу.

1. Битва за мови

Майже в перший тиждень діяльності парламенту, у 2012 році, депутати зробили давку. Певно вони ще тільки обживали стіни ВРУ і тому не розрахували, що при давці не дуже розвернешся, щоб комусь/щось розбити.

А почалося вся під час обговорення кандидатури на посаду спікера від Партії регіонів Володимира Рибака. На парламентську трибуну вийшов регіонал Вадим Колесніченко і почав свій виступ російською мовою. «Свобода» взялася кричати, щоб він виступав українською. Їх ніхто не слухав, і тут вони побігли до трибуни. Серед них були Ігор Мірошниченко та Ірина Фаріон. Їм назустріч кинулися регіонали. Ось таку забавку політики собі вибрали замість вирішення важливих питань.

2. Розбита губа Ірини Сех

Вже згадані нами партії мали першість серед організації боїв в стінах парламенту. Основа: мова та ідеологічні питання. Постійний стан ВР – заблокована трибуна, а в ті дні, коли її розблоковували, починались бійки.

Після того, як Олександр Єфремов виступив з трибуни російською мовою і обізвав «Свободу» «неофашистами». І коли вождь Свободи – Олег Тягнибок пішов до трибуни, решта також вирушила у непростий похід. Зав'язалася бійка депутатів Партії регіонів і опозиції. Хтось із «регіоналів» розбив депутату Ірині Сех губу. Народні обранці-забіяки кажуть, що у відповідь вона пошкодила кривдникові вухо.

3. Атака на Клюєва

Під час голосування за бюджет на 2014-й рік, більш відомого в народі як «закони 16 січня», в сесійній залі утворилася тиснява, злегка «помнули» депутата від Партії регіонів Сергія Клюєва, молодшого брата Андрія Клюєва, екс-голову АП при Вікторі Януковичі.

На відео видно, як депутат від «Батьківщини» Олег Медуниця намагається потріпати за плечі свого опонента регіонала, але йому заважають це зробити інші нардепи від Партії регіонів, які захищають Клюєва.4. Прощання з регіоналом Левченком

За допомогою кулаків вірних бійців від Свободи, був вигнаний із зали депутат від Партії регіонів Микола Левченко.

Все почалося через звинувачення Левченко в причетності до розпалювання сепаратистських дій на Донбасі, за видалення депутата із зали проголосував 171 депутат з 150-ти необхідних.

5. Свобода і до Симоненка дійде

Це був липень 2014-го року, Симоненку не пощастило. Коли "свободівець" Олексій Кайда заявив, що Симоненко в інтерв'ю російським телеканалам розповів про масове вбивство людей українською армією, а також про те, що з тіл загиблих виймають органи.

За такий наклеп Кайда запропонував видалити Симоненко з сесійної зали, але спікер Турчинов запропонував залишити цей випадок на розгляд регламентного комітету. Тоді майже всією фракцією Свобода підбігла до Симоненка і почала виштовхувати його з сесійної зали.

6. Ляшко vs Шевченко «Йди на Донбас, сука»

Тут на ринг вийшов лідер Радикальної партії. Але ненадовго. Його відправив у нокдаун депутат, що представляє інтереси олігарха Ігоря Коломойського, Олександр Шевченко «вирубив» Ляшка в кулуарах парламенту.

Між депутатами виникла суперечка на ґрунті «хто більший патріот». Ляшко почав кричати: «Ти не до мене лізь, а їдь на Донбас і повоюй… Таким мордатим якраз місце там». Шевченко схопив Ляшка за обличчя і почав здавлювати голову, а після зі всієї сили ударив по обличчю. Ляшко кривдникові відповісти не зміг.

Ось такий справжній запеклий ринг панує у стінах ВР, хто сильніший – той переміг. Шкода, що з таким же запалом депутати не приходять на засідання. Чекаємо нового сезону.

 

Джерело: Взгляд

 

 ‡агрузка...