Знаменитий український гуморист Сергій Сивохо балотуватиметься до ВР від партії "Слуга народу".

Продюсер, співак і за сумісництвом комік Сергій Сивохо йде до Верховної Ради України від партії "Слуга народу". Про це повідомляють українські ЗМІ.

Комік вирішив обиратися за мажоритарним округом №49. Центр округу знаходиться в місті Костянтинівка Донецької області.

До слова, Сергій Сивохо народився 8 лютого 1969 року. У дитинстві любив читати: захоплювався історичною літературою, документальними есе, і фантастикою. Жив в Донецьку, потім переїхав до української столиці.

Закінчив музичну школу по класу баяна. В армії освоїв спеціальність "оператор підйомно-козлових пристроїв". Пізніше Сергій закінчив Донецький політехнічний інститут за фахом – інженер-металург, отримав другу вищу освіту – економіст-юрисконсульт.

Далі Сивохо брав участь в командах КВН, де виконав перші в історії музичні пародії. Згодом в різних телепередачах пародіював Євгена Кисельова, Матвія Ганапольський, Михайла Шуфутинського та інших.

Останнім часом отримав велику популярність після участі в якості судді в гумористичному шоу "Ліга сміху", де раніше ведучим був Володимир Зеленський.

Раніше Володимир Зеленський в новому відеозверненні заявив про те, що рішення про розпуск Верховної Ради було правильним. Користувачі мережі бурхливо відреагували на слова президента України.