Народні депутати проігнорували парламентські слухання щодо окупованого Криму, тим самим показавши своє байдуже ставлення до цієї проблеми.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Айдер Муждабаєв.

За його словами, на слуханнях були присутні всього 6 депутатів і 1 міністр.

Він також нагадав, що кримські татари принесли до Верховної Ради свій національний прапор і закріпили його на трибуні президії, прямо за плакатом із фотографіями політв'язнів."Ще були фріки і негідники, які розповідали кримським татарам, як добре економічно співпрацювати з окупованим Кримом, де вбиті, зникли безвісти і сидять у тюрмах десятки людей, а покинули батьківщину вже десятки тисяч кримських татар та інших українців", – зазначив журналіст.

"Сподіваючись, що він буде там до того моменту, коли всі політв'язні повернуться додому, а Крим буде вільний. До речі, на цей день із 29 громадян України, позбавлених владою РФ свободи у політичних справах, 17 – кримські татари й один не кримський татарин, але людина, яку "судять" за "кримськотатарською" справою. Тобто майже 2/3 українських заручників у РФ зараз – кримськотатарські. І, за прогнозами адвокатів Надії Савченко, ситуація буде лише погіршуватися", – зазначив Муждабаєв.

Журналіст висловив обурення тим, що замість того, щоб працювати на позачерговій сесії і внести зміни в ст. 10 Конституції, перетворити АРК у Кримськотатарську автономну республіку у складі України, зривають із трибуни президії кримськотатарський прапор, "покликаний нагадувати країні і світові про страждання цілого народу, що опинився в заручниках у європейського фашизму XXI століття – "русского міра".

"При цьому в Раді продовжують висіти якісь одномоментні політичні гасла", – помітив журналіст.

"У п'ятницю в програмі у Шустера я сказав майже все, що про це думаю. І майже 100% аудиторії, люди зі всієї України, підтримали мої слова. Показавши тим самим, що пліч-о-пліч, душею і серцем із кримськими татарами – вільний і гордий український народ. І продемонструвавши, як далека від народу влада, яка загрузла в корупції, зраді й інтригах. Я закликав депутатів ВР, присутніх на програмі, одуматися, повернути собі честь, поважати український народ і дати кримським татарам, які є його невід'ємною частиною, надію на порятунок і віру у свою країну", – резюмував Муждабаєв.