Вбивство в 2019 році в Одеській області 11-річної Даші Лук’яненко отримало широкий резонанс. Вдень 13 червня дівчинка пішла на заняття в танцювальний гурток і не повернулася. Через тиждень, її тіло виявили у вигрібній ямі в одному з домоволодінь. У вбивстві і спробі зґвалтування дитини звинуватили 22-річного Миколи Тарасова.

Однак в той час, коли дівчинку ще розшукували, сподіваючись знайти живою, житель села Кінецьпіль на Миколаївщині Максим Зарицький прочитав в інтернеті оголошення і зателефонував за вказаним телефоном матері Даші. Він повідомив, що бачив дівчинку в Одесі і знає, де вона знаходиться. За свої послуги зажадав 10 тисяч доларів. На той момент Зарицький перебував на лікуванні в лікарні.

Обвинувачений в суді визнав свою провину, розповів, що дзвонив матері дівчинки двічі. Вдруге та запитала, у що була одягнена Даша, і він нічого не зміг відповісти, оскільки ніколи дитини не бачив. Суму «знизили» до 2 тисяч. А на зустріч з Зарицьким вже прийшли поліцейські.

У вироку суду зазначено, що обвинувачений перебуває на обліку у психіатра з 2007 року. Однак на момент скоєння злочину повністю віддавав звіт своїм діям.

Суд визнав обвинуваченого Максима Зарицького винним у злочині за статтею «Замах на шахрайство» і засудив його до двох років позбавлення волі. Але з урахуванням частково невідбутого строку за крадіжки і шахрайство в 2019 році, остаточний вирок – чотири роки і шість місяців позбавлення волі.

Українці відзначають, що його вчинок: “” Вершина цинізму, просто звірство “: