Київський ресторатор і народний депутат фракції “Слуги народу” Микола Тищенко в ексклюзивному інтерв’ю “Страні” розповів про колегу Ірину Геращенко, охарактеризувавши її як жінку небезпечну, нервову і злу.

За словами “Слуги народу”, про представницю партії Порошенка в Раді говорять або добре, або нічого – як про небіжчика.

“Знаєте, Геращенко давно працює в парламенті. А я недавно. Тому я вирішив запитати, чому вона себе веде не як парламентарій, а постійно шукає якісь неприємності. Мені відповіли:” Микола, не звертай уваги. Про Геращенко в Раді говорять або добре, або нічого “, – зізнався Тищенко, посилаючись на однопартійців Ірини.

Він також образно сказав, що деякі свої пости в соцмережах Геращенко “висмоктує з каре”. Після чого торкнувся теми кольору волосся депутата.

“З каре, з голови. Геращенко весь час зла і нервова, хоча блондинка. Зазвичай блондинки не такі. Знаєте, Ірина як принцеса на горошині: помітить горошину навіть під 12 матрацами. Кажуть, що вона спить на трьох матрацах”, – сказав політик .

На питання журналіста, чому матраців три, він відповів: для того, що встромляння голок.

“Щоб встромляти в нього голки. Знаєте, є ляльки вуду, а у Ірини Геращенко є матраци вуду. Вона малює жертву на матраці і втикає в неї голки. Це не моє міркування, це реальні чутки”, – запевнив депутат.

Припущення про те, що він сильно образився на Геращенко через щось, Тищенко відкинув.

“На жінку? Ніколи. Я можу довести. Кожен день з нею вітаюся, але вона зі мною через раз, під настрій”, – сказав нардеп.