Загибель екс-депутата Генічеського районного ради , вчителя фізкультури Щасливцевська школи Костянтина Гурулева потрясла його односельчан, передає Корупція.Інфо

На березневі свята молодий чоловік, в самому розквіті сил, збирався разом з друзями підкорювати гірські вершини в Туреччині, а замість цього опинився в морзі Запоріжжя, де його тіло пролежало кілька днів, поки стривожені родичі не забили на сполох.

Популярне: "Усі громадяни, які отримали з-за кордону…": Що фіскальна служба вимагатиме від українців

"Обозреватель" дізнався подробиці страшної трагедії.

"Ми зараз всім селом ридаємо. Костя був настільки позитивним хлопцем, що таких більше немає", – відповіли нам в школі, де працював Гурульов.

Там одразу ж погодилися розповісти про загиблого, тому що "надій на поліцію немає ніяких".

"Костю дуже любили"

Сторінка Гурулева в Facebook говорить про нього, як про активну і життєрадісну людину. В альбомі багато фотографій з дітьми, з туристичних походів. Про це ж "Обозревателю" розповіла директриса школи, де він працював.

"Костя був чудовим учителем фізкультури. Його дуже любили діти, батьки. На батьківських зборах у мене постійно запитували: "А у вас немає ще одного Костянтина Олександровича?" Дуже справедливий, чарівний, завжди зі своєю точкою зору, яку не соромився висловлювати", – розповіла жінка.

Мав відлетіти до Туреччини

Як розповіли в школі, останнім часом Гурульов захоплювався туризмом. Часто брав з собою дітей в походи, а на березневі свята вирішив відправитися підкорювати гори разом з друзями.

"Він всюди встигав. Ось останнім часом ходив з дітьми в походи по всій Україні. З його приходом наша школа почала вигравати масу змагань. А недавно Костя подружився з якимось туристичним клубом з Дніпра. З ними теж їздив в гори", – продовжила керівник школи.

"Це був його останній дзвоник"

7-го березня Гурульов повинен був полетіти до Туреччини із Запоріжжя зі своїми новими друзями, але плани порушила погана погода.

"В останній раз ми бачили Костю 6-го числа, коли він їхав з Щасливцево в Запоріжжі. Звідти він повідомив, що літак не вилітає з-за поганої погоди. У підсумку вони провели в готелі біля аеропорту добу або двоє, а потім подзвонив і сказав братові, що буде їхати додому. Це був останній дзвінок Кістки ", – додала вона.

Потім зв'язок обірвався, але в школі вирішили, що це через те, що Гурульов все-таки вилетів до Туреччини. Однак в належний час він на роботу не вийшов і в селі захвилювалися.

"Він попереджав, що може затриматися і не вийти на роботу в понеділок. Але у вівторок, середу, четвер Костя теж не з'явився. Наші хлопці йому час від часу дзвонили, але цим все не було. У п'ятницю наша вчителька знову зателефонувала йому на телефон . Трубку взяв хлопець, який сказав: "я не Костя, я Кирило. Купив цей телефон в кіоску на ринку в Запоріжжі ", – продовжила директриса.

Після цього в Щасливцево захвилювалися і почали бити на сполох. Поліція приїхала і нібито почала пошуки, але результатів не було, тому односельці вирішили взяти справу в свої руки.

"Ми знайшли в Запоріжжі нашого односельця, поліцейського у відставці. Вже через годину він дав нам інформацію, що Костя знаходиться в морзі. Дав нам телефон. Ми туди зателефонували, де жінка нам все розповіла. З 10-го числа він знаходився в лікарні, а в ніч з 13-го на 14-е помер. Сказала: "Він уже чотири дні лежить у нас, при ньому ксерокопія паспорта". і ніхто за сім днів не зволив повідомити рідним! у підсумку наша поліція подзвонила в неділю і тільки поцікавилася : "А звідки ви взяли інформацію?", – обурено розповіла директорка.

"Палець розрубаний, а нігті обдерті"

Тіло убитого екс-депутата забрали додому 19-го березня. 20-го повинні відбутися його похорони, на які хочуть прийти всі в Щасливцеве.

"Костя був весь побитий: руки і обличчя в синяках, один палець розрубаний, нігті просто обдерті. Ніяких речей при ньому не виявили. Хоча гроші у нього звичайно ж були. Усе село в шоці, тому що таких позитивних хлопців більше не буває", – уклали в школі.

Як повідомили нам в поліції, за попередньою версією Гурульов дійсно став жертвою пограбування, але інших подробиць там розповісти відмовилися. Кажуть, що це може перешкодити затриманню злочинців.

Хоча жителі Щасливцеве в покарання винних не вірять. Кажуть, що злочини в їхніх краях відбуваються часто, а ось з розкриттям зовсім біда.

Додамо, що крім осіб злочинців, у цій історії залишається відкритим ще одне важливе питання: де були друзі Костянтина Гурулева, з якими він збирався летіти до Туреччини, коли його вбивали?

"Обозревателю" поки що не вдалося вийти на когось з них, тому ми будемо вдячні, якщо хто з них погодиться розповісти про те, що відбувалося в Запоріжжі.