Підозрювана у страшному ДТП на Сумській у Харкові, в якому рівно рік тому загинули шестеро, Олена Зайцева насправді відчуває себе відмінно і навіть сміється у суді.

Про це розповіла потерпіла Ксенія Євтєєва, яка втратила у цій аварії рідну сестру Діану Берченко і чоловіка Олександра Євтєєва.

"Мої батьки тоді пішли на суд і знаходилися недалеко від Зайцевої. Вони розповідали, що ніщо не віщувало біди, потім вона сама почала смикатися, нібито у неї судоми. Це все бачили. Та й люди, які мають відношення до СІЗО кажуть, що там вона себе цілком нормально почуває і навіть весело сміється", – підкреслила вона.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Адвокат рідних загиблих Лариса Матвєєва також говорить, що жоден лікар, який обстежував Зайцеву, так і не зміг дати підтвердження тому, що вона дійсно хвора.

Також стало відомом, що Олена Зайцева і Геннадій Дронов можуть вийти з СІЗО під домашній арешт.

Таку думку висловила на своїй сторінці у Facebook журналіст Тетяна Доцяк. За її словами, суддя може змінити запобіжний захід обвинуваченим, оскільки вони вже рік перебувають під вартою.

"Свідки допитані — тиснути на них немає сенсу, а тут ще Зайцева зі "швидкими", а у Дронова літня мати, експертизи, якщо призначать, тягтимуться місяцями. Щоб не переживали, що втечуть, обвинувачені здадуть паспорти. Але просто нагадаю, що зведений брат Зайцевої — екс-заступник прокурора Черкаської області часів Януковича — за даними слідства, нині переховується у Москві", — наголосила вона.