Фахівці виявили сальмонелу у готельно-ресторанному комплексі «Садиба на джерелах» у селі Ромашківка на Волині, де під час весілля отруїлися 22 людини.


Після весілля з явищами гострої кишкової інфекції звернулись 22 особи, з них троє дітей. 10 хворих госпіталізовані до обласної інфекційної лікарні, решта хворих лікуються амбулаторно. Перебіг захворювань легкого та середнього ступеня важкості.


"Весілля відсвяткували 28 липня, а перші симптоми хвороби у хворих з'явилися 29 липня. З ознаками гострої кишкової інфекції до медиків звернулися 22 людини, з них троє дітей. 10 хворих госпіталізовано в обласну інфекційну лікарню, решта хворих лікуються амбулаторно. Перебіг захворювань легкого та середнього ступеня тяжкості", – повідомили в обласному лабораторному центрі МОЗ України.Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

За результатами бактеріологічного обстеження у хворих підтверджено діагноз сальмонельоз. Перші захворілі вже виписані з інфекційної лікарні.

Під час епідеміологічного розслідування проведено бактеріологічне обстеження харчоблоку, продуктів харчування, питної води, а також працівників ресторанного закладу. За результатами лабораторних досліджень в 1 пробі виявлено сальмонелу та бактерії групи кишкової палички з обладнання на харчоблоці.