стоєцький вася

Ефектно треба вміти не тільки з'являтися, а й зникати зі сцени. Зала засідань ВР – сцена нічим не гірша, аніж в якомусь театрі. Щоправда, цей більше подібний до шапіто. І одним з головних червононосих героїв корупційної весни є Василь Стоєцький

Василь Федорович Стоєцький  — перший заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з 2014 по 2015. Затриманий слідчими на засіданні уряду України 25 березня 2015 року за корупцію у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Біографія
Закінчив Черкаське пожежно-технічне училище МВС СРСР (1977), Московську вищу інженерну пожежно-технічну школу МВС СРСР (1982).

Після закінчення навчання працював інженером відділу по нагляду за літерними об'єктами, потім — старшим інспектором відділу держпожнагляду управління пожежної охорони УВС м. Києва.

Протягом 1988-1992 років — начальник відділу держпожнагляду по охороні Київського метрополітену управління пожежної охорони УВС м. Києва. Потім — заступник начальника відділу держпожнагляду управління пожежної охорони УВС м. Києва.

З грудня 2003 — начальник відділу держпожнагляду Головного управління МНС України у м. Києві; з червня 2004 — начальник Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки МНС України.

Протягом травня 2011 по червень 2012 був заступником директора Департаменту управління рятувальними силами МНС України; червень 2012 — лютий 2013 — директор Департаменту цивільного захисту апарату МНС України.

З лютого 2013 по червень 2014 обіймав посаду директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України.

Нагороджений нагрудним знаком «Кращому працівникові пожежної охорони» (1997), нагрудним знаком «За відвагу в службі» II ступеню (2002), відзнакою МНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації» II ступеню (2005), Почесною відзнакою МНС України (2006), відзнакою МНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації» I ступеню (2008).

Ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС II категорії.

Спеціальне звання генерал-майор служби цивільного захисту присвоєне Указом Президента України від 20 серпня 2008 № 744/2008.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 червня 2014 року №602-р призначений заступником Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Поточне майно

Транспортні засоби
Автомобіль легковий Mitsubishi 2008 року випуску.
Водні засоби: човен Brig

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 резонансних арештів в Україні
Нерухомість
Земельна ділянка 1000 кв.м.
Квартира 72 кв.м.
Інше нерухоме майно 17,6 кв.м.

декларація про майновий стан і доходи
Згідно з декларації за 2013 рік. Загальна сума сукупного доходу 199864 грн
Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору 175340 грн
Матеріальна допомога 24522 грн.

Пов'язані особи
Загальна сума сукупного доходу членів сім'ї декларанта 216182 грн
Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору членів сім'ї декларанта 216182 грн.
Садовий (дачний) будинок 250 кв.м.
Автомобіль легковий Volvo 2010 року випуску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд відмовився заарештовувати заступника екс-голови ДержНС Стоєцького


Звинувачення у корупції
25 березня 2015 року був затриманий слідчими на засіданні уряду України за корупцію у Державній службі з надзвичайних ситуацій. Разом із Василем Стоєцьким було також затримано Сергія Бочковського. Затримання транслювалося у прямому ефірі.
В іноземних ЗМІ такий крок уряду назвали «показухою».

Однак 27 березня Печерський районний суд Києва відмовився заарештовувати Василя Стоєцького і відправив відповідне клопотання назад в Міністерство внутрішніх справ. Таким чином було задоволено відповідне прохання прокуратури про відкликання даного клопотання, оскільки у прокуратурі вважають, що зібрано недостатньо доказів для арешту підозрюваного

Недовго музика лунала

Стоєцький 28 березня був звільнений і знову заарештований

Раніше аналогічний запобіжний захід Печерський суд обрав для екс-голови ДСНС Бочковського.

Печерський районний суд Києва на засіданні в суботу, 28 березня, задовольнив клопотання слідства і обрав запобіжний захід для колишнього першого заступника голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Василя Стоєцького у вигляді утримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави в 1 млн 182 тис. грн .

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ: Стоєцький заарештований з правом внесення 1,2 млн грн застави