Письменниця Лариса Ніцой та колишній міністр транспорту і зв'язку, екс-голова Запорізької обласної держадміністрації Євген Червоненко влаштували публічну суперечку через українську мову.

Зокрема, вона звинуватила його в розколі суспільства і в прокремлівських висловлюваннях, які критикують необхідність зробити українську мову пріоритетною в публічних сферах. Жорстка сварка сталася в прямому ефірі програми "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна".

"Такі люди, як Червоненко, розповідають, що хтось когось роз'єднує. Так вони ж і роз'єднують! Українців українська мова не роз'єднує. А розколюють країну Червоненко і компанія, розколюють мову Червоненко і компанія, підбурюють людей не дотримуватися закону Червоненко і компанія. А потім переводять це все з хворої голови на здорову", – сказала Ніцой, перебуваючи на телефонному зв'язку зі студією.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Червоненко, в свою чергу, також різко відповів на коментар письменниці, заявивши, що коли він бачить її та екс-народного депутата від "Свободи" Ірину Фаріон, то одразу згадує фільм "Собаче серце". Крім того, він підкреслив, що це нижче його гідності коментувати слова Ніцой та піарити її.

"Ви розколюєте суспільство, ви вносите розбрат, ви! Я більше не хочу слухати цей словесний червоненковий понос!" – розлючено перервала скандального політика Ніцой.

Він, в свою чергу, перейшов на ще більш жорсткі образи на адресу опонентки і звинуватив її в проблемах ыз розумовим розвитком. "Ви або глибоко дурна, або глибоко хвора!" – їдко вигукнув він, однак Ніцой на той момент вже повісила трубку.