Новий указ Порошенко вдарить по всім бізнесі: Заборона бухгалтерської програми "1С"

Економічні санкції, введені президентом Петром Порошенком, поширюються на відому компанію-постачальника ERP-систем ТОВ "1С" і ряд інших IT-компаній, – Корупція Інфо

Популярне: ДО УВАГИ ВОДІЇВ: Як законно придбати іномарку практично за копійки. Ви повинні це ЗНАТИ!

Про це йдеться в указі президента, оприлюдненому на його сайті.

Обмежувальні заходи поширюються на російську компанію "1С" і її дочірні підприємства в Україні.

Економічні санкції також торкнуться інших постачальників ERP-систем: ЗАТ "Галактика Центр", ТОВ "Корпорація "Парус".

Крім того, в список потрапили компанії-розробники програмного забезпечення "ABBYY", ТОВ "Абі Україна ЛТД".Зокрема, санкції передбачають блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним йому майном, обмеження торговельних операцій, запобігання виведення капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань.

Також рішення президента передбачає обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Компаніям забороняється здійснювати державні закупівлі товарів, робіт і послуг у юридичних осіб-резидентів іноземної держави державної форми власності і юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності іноземної держави.

Фірма "1С" спеціалізується на розробці, дистрибуції та підтримки комп'ютерних програм ділового і домашнього призначення.

З розробок "1С" найбільш відомі програми системи "1С: Підприємство", а також продукти для домашніх комп'ютерів і освітньої сфери.

Раніше повідомлялося, Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти 1228 фіз – і 468 юросіб.‡агрузка...