Геращенко оприлюднив нові факти про вбивцю Вороненков.

Метою Павла Паршова було вбивство саме колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова. Крім того, до самого злочину він готувався та не хотів вмирати, – Корупція Інфо

Таку заяву зробив радник міністра внутрішніх справ Анттон Геращенко під час спілкування з журналістами на церемонії прощання з убитим колишнім депутатом Держдуми Росії Денисом Вороненковим.

"Слідство вже знає особу кілера, історію його останніх років життя, його мотиви, чому він перебував на території РФ, потім прийшов в Україну в лютому 2015 року, чому він пішов у Національну гвардію. Це все було виконання завдань російських спецслужб. З 2014 року він виконував завдання російських спецслужб", – зауважив він.

Читайте також: В Авакова підтвердили особу вбивці Вороненкова: з’явились нові подробиці

За словами радника Авакова, Паршов готувався до вбивства та не хотів вмирати.

"Він був з посвідченням, яке могло допомогти йому пройти десь або пред'явити документи поліції. Крім того, він не брав з собою мобільний телефон", – стверджує представник МВС.

Також Геращенко додав, що зараз триває слідство щодо того, як кілер Вороненкова, перебуваючи у розшуку, потрапив до лав Нацгвардії та як йому вдалося перетнути кордон з Україною після підготовки у спецальних таборах російських спецслужб.

"Попередньо можу сказати, що та стаття, яку йому інкримінували, була незначною, і його роль в злочині була невеликою. Це був економічний злочин, пов'язаний з переведенням у готівку коштів, і воно досі розглядається в судах", – зазначив пан Антон.

Популярне: ТЕРМІНОВО! На всіх чекає збільшення заробітньої плати

Крім того, радник міністра внутрішніх справ наголосив, що Паршов вже увійшов в криваву історію Російської держави.

На мій погляд, замовники є цілком зрозумілими, вони перебувають за адресою: місто Москва, Кремль. Завдання вбивства – помста, щоб інші російські політики та депутати боялися. Він на навіть не почав дострілювати охоронця, в нього було одне завдання – вбити Вороненкова. Фактично це вбивство стає в один ряд з вбивствами Бориса Нємцова та Олександра Литвиненка,
– підсумував Геращенко.

Нагадаємо, 23 березня в центрі Києва вбили екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Охоронець убитого екс-депутата встиг поранити кілера, однак згодом сам вбивця помер на операційному столі від зупинки серця.

Злочинцем виявився уродженець Севастополя Павло Паршов, що народився у 1988 році. На місці злочину Паршов мав із собою документи, видані частиною №3057 Нацгвардії України. Опісля у прес-службі Нацгвардії зазначили, що злочинець свого часу служив у батальйоні "Донбас".

Крім того, В мережі оприлюднили відео, на якому видно як чоловік вбиває екс-депутата Державної думи Російської Федерації Дениса Вороненкова.