ссссс

Громадські активісти Львова таки дочекались міського голову під стінами Ратуші. Відео із місця цієї зустрічі стало доступне у Youtube

Так, активісти пішли із Андрієм Садовим всередину міської ради і біля дверей його кабінету влаштували «допит», однак на свої питання не отримали жодних чітких відповідей, мало того в "подарунок" від мера дісталися фірмові релігійно маніпулятивні прийоми, які останній використовує далеко не вперше.

Активісти також зазначили, що Садовий, як очільник міста, знав про небезпеку, яку несе у собі Грибовицьке сміттєзвалище, отже і має відповідати за наслідки трагедії. 

Мало того, вони знову акцентували на інформації про 43 компанії, яким на їхню думку, мер міста відмовив у можливості розміщення сміттєпереробного підприємства. 

image

"Кожен рік Вам цікаві 10 мільйонів! І ваші відкати нам вже надоїдають. Вистачить вже бути Містером Долар (ред.) в нашому місті Львові й вирішувати наші долі", – підсумувала одна із активісток!

На що в результаті отимала славнозвісну відповідь: "Ви коли до сповіді ходили?"

Відзначимо, така манера відповіді на питання мера міста отримала шквал негативних відгуків у соціальних мережах, користувачі яких шоковані діями Садового в подібній ситуації!

Sad1 sad2

Додамо, Андрій Садовий зазначив, що вирощені на землі у Грибовичах та ближніх селах овочі, фрукти та ягоди не є токсичними, що викликало ще більше обурення у активістів.

У підсумку на питання, чи буде він на наступні сесії 9 червня, Андрій Садовий сказав «так».

Нагадаємо, у Львівській міській раді відбулась позачергова сесія, на яку прийшло 60 депутатів з 64-х. Також на засідання завітали громадські активісти, які принесли міському голові два смітники, та Андрій Садовий не мав змоги їх побачити, бо «прогулював» сесію у невідомих владик. 

На сесії депутати виділили 14 мільйонів на ліквідацію наслідків Грибовицької трагедії.