Одеські копи знайшли набитий вибухівкою рюкзак

Поліцейські знайшли рюкзак біля Куликового поля під час патрулювання. Всередині були гранати та вибухівка, – Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! В Маріуполі масовий протест, причина має насторожити всю Україну (ВІДЕО)

В Одесі поліцейські виявили небезпечну знахідку на Привокзальній площі, що неподалік від Куликового поля. В середині рюкзака була велика кількість вибухівки та гранати.Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції Одеської області. Рюкзак правоохоронці знайшли підчас патрулювання. На місце події вони викликали оперативників та групу вибухотехніків.

В рюкзаку виявили гранати "Ф-1", "РГМ", "РДГ-2 Б", імітаційний патрон, електродетонатор, запали часів Другої світової війни. Крім цього в середині знаходились тротилова шашка та акумуляторна батарея.

Фахівці вилучили арсенал боєприпасів та відправили його не експертизу. Поки не вдалося встановити походження вибухівки та її власника.

Поліція Одеси збільшила кількість патрулів у місті. На вулиці вивели понад дві тисячі правоохоронців напередодні травневих свят. Щоб запобігти можливим провокаціям, всі патрульні працюють у посиленому режимі.