Сьогодні, 6 червня, в Україні відзначають професійне свято працівників та працівниць засобів масової інформації – День журналістики.  

Президент України Володимир Зеленський привітав представників ЗМІ зі святом. На своїй сторінці у Facebook президент наголосив, що саме журналісти спонукають завжди тримати себе в тонусі. 

"У вас багато талантів. Але один я ціную понад усе: ви не даєте розслабитися. Змушуєте завжди тримати себе в тонусі. За це я вам дякую. Дуже дякую. Прошу одне: продовжуйте так і далі, не давайте спуску нікому – ні теперішнім, ні колишнім, ні майбутнім. Бо за вами має бути правда, лише правда і нічого, крім правди. З днем журналіста!" – зазначив Зеленський. 

До його привітань приєднався і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман і побажав побільше хороших новин. 

Зазначимо, День журналіста почали відзначати в Україні 6 червня 1994 року, коли перший президент України Леонід Кравчук підписав Указ про встановлення в Україні професійного свята засобів масової інформації. 

Саме 6 червня у 1992 році в Брюсселі, Бельгія, Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.