Журналіст Євген Куксін на мітингу Петра Порошенка в Чернігові підійняв плакат з написом "А що там Свинарчук?", після чого до нього підійшли охоронці президента. 

Про це Куксін написав на своїй сторінці у Facebook. "Ви сєбя плохо вєдьотє (орфографію автора збережено, – Ред.), – зривають цей же плакат охоронці президента і виштовхують мене з площі", – розповів про інцидент журналіст.

"Питання "А чи буде сидіти Свинарчук-Гладковський?", про рівень "нечуваної свободи слова" і так далі можна не піднімати. І так все зрозуміло", – додав він й опублікував відео, як до нього підходить охорона Порошенка. Раніше ЗМІ повідомляли, що президент Петро Порошенко у Житомирі після виступу під крики "Ганьба!" від націоналістів розгнівано зустрічався із "силовиками". Як розповіли співробітники в Міністерстві внутрішніх справ, 11 березня дісталося і заступнику голови Нацполіції Олександру Фацевичу, і керівнику Нацполіції у Житомирській області В'ячеславу Печененку.

Сьогодні, 14 березня, Порошенко повинен виступити на зустрічі з виборцями у Луцьку. Проте попередньо відомо, що о 17.30 він зустрінеться з жителями Ковеля.