«У нас є законодавство, яке називається «Про вибори до органів місцевого самоврядування». Я не хочу сказати, що це досконала виборча система, але вона десь подібна до тієї, яку ми зараз пропонуємо».

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк, передає Корупція.Інфо.

Гість програми почав пояснювати, яка виборча система мала би замінити нині діючу в Україні.

«У нас є законодавство, яке називається «Про вибори до органів місцевого самоврядування». Я не хочу сказати, що там досконала виборча система, але вона десь подібна до тієї, яку зараз пропонуємо ми. Звичайно, що є набагато більше запобіжників, є більше тих методів, які можна відокремити, щоб людина не потрапила у ВРУ…», – зазначив Володимир Парасюк.

Проте опонент нардепа – депутат від БПП Олексій Гончаренко перебив його і заперечив подібність: «Абсолютно не схожа система, яка була на останніх місцевих виборах від тієї, що зараз пропонується».

Популярне: “Часто мала проблеми зі здоров’ям”: в університеті, де вчиться Зайцева розповіли всю правду про неїВолодимир Парасюк продовжив: «На регіональних рівнях створюються округи, люди обирають моральних лідерів, потім формують списки. Хтось набрав більше – він стоїть вище, хтось набрав менше – він стоїть нижче. І такі, як Звягільський, як ви, точно нікуди не потрапите, тому що за вас ніхто не проголосує, тому що розуміють, хто ви є такі. Далі. Якщо партія не набирає свого відсотку, вона взагалі нікуди не потрапляє. Крапка».

Проте Олексій Гончаренко закинув Володимиру Парасюку, що він не читав те, про що говорить.

«Добре, я не читав. Ви задоволені? Так ви тільки позавчора вивчили українську мову, але я вам про це не говорю!», – звернувся Парасюк до Гончаренка.

Той натомість запропонував своєму опоненту продемонструвати знання іншої мови та звернувся до Парасюка англійською. Той відповів польською. На тому мовна суперечка не завершилась – Олексій Гончаренко продемонстрував ще й знання французької, на що Володимир Парасюк відповів: «Та я до вашого примітивного низького рівня не хочу опускатися».