Нині суддя Охрімчук є кандидатом до оновленого складу Верховного суду України.

Суддя Верховного суду Людмила Охрімчук отримала від столичної влади квартиру площею 190 кв м в центрі Києва в той час, коли її сім’я будувала двоповерховий будинок. 

Про це йдеться в розслідуванні програми "Наші гроші. Досудилися", повідомляє Корупція. Інфо

Так, в 1988 році суддя Охрімчук отримала службову квартиру на вул. Горького в Києві. В 2005 році суддя вирішила повернути квартиру державі з мотивуванням, що будинок заплановано під знесення. 

Після цього Охрімчук стала у чергу на поліпшення житлових умов і того ж року отримала від міста квартиру на сусідній вулиці площею 190 кв м.

В заяві на поліпшення житлових умов суддя вказала родину з чотирьох осіб – себе, чоловіка та двох дочок. Законодавство передбачає, що площа житла за цією схемою поліпшення житлових умов розраховується за показником 13,69 кв м на людину. 

Таким чином, сім’я судді претендувала на квартиру близько 55 кв м. Але отримала майже вчетверо більше житло. Сама Охрічмчук каже, що їй просто пощастило.

За оцінками ріелторів, вартість такої квартири становить $400-500 тис.

В той час, коли розглядалася заявка судді на поліпшення житлових умов, її сім’я купила ділянку під Києвом, де почала будівництво двоповерхового будинку. Це житло неподалік Межигір’я записали на молодшу дочку судді Надію Охрімчук, яка також була вказана в заяві на покращення житла.

В 2010 році старша дочка судді, Ольга, стає власницею житла в Києві, де вона і проживає нині сама. Через два роки власницею квартири в сусідньому будинку стала молодша дочка судді. 

Сама Охрімчук каже, що нерухомість придбана на кошти чоловіка, який був акціонером товариства "Митець".

Нині Охрімчук є кандидатом до оновленого складу Верховного суду України.