Генпрокуратура порушила справу проти трунаря української медицини

Директор Національної антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник заявляє, що проти виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я Уляни Супрун генеральною прокуратурою були відкриті кримінальні провадження. Про це він повідомив на прес-конференції, – Корупція Інфо

Популярне: Яценюк зробив шокуючу заяву!  Українці не можуть оговтатьсь! До чого призведуть ці слова?

"Я знаю, що по Уляні (Супрун) теж були відкриті кримінальні провадження", – зауважив Ситник.

На його думку, дана ситуація пов'язана з реформаторськими ініціативами в. о. міністра охорони здоров'я. Ситник також повідомив, що в НАБУ планується створити спеціальний підрозділ детективів, які будуть розслідувати корупцію у сфері охорони здоров'я. Перші 50 детективів будуть призначені найближчим часом.  

Уляна Супрун, американка і волонтер Майдану, очолила Міністерство охорони здоров'я 1 серпня 2016 року за особистим запрошенням Петра Порошенка. Однак це не більше ніж спроба нинішнього уряду посадити в «гаряче» крісло людину поза системи, яка не розуміє азов управлінської діяльності в охороні здоров'я. Виявилося, що Супрун слабо орієнтується в тому, що відбувається в українській медицині і плутає вакцину і сироватку.

А вже через 2 тижні після призначення Уляна Супрун видала наказ "Про проведення клінічних випробувань лікарських засобів та затвердження істотних поправок", згідно з яким на українцях будуть тестувати ліки закордонного виробництва від раку, шизофренії, ревматоїдного артриту, легеневих хвороб і пневмонії.

Також Супрун закрила програму «Онкологія» і заявила, що в 2017 році у МОЗ не мають наміру брати цільову програму державної допомоги «Онкологія». Це означає, що мільйони людей приречені на болісну смерть від онкологічних захворювань.