Олігарх Ігор Коломойський після того, як зайняв одну з керівних посад в партії "УКРОП", вирішив зробити її лідером нардепа Віталія Купрія, крім того бізнесмен має намір просувати політика на посаду президента України, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ганьба!!! Рева сьогодні підписав піврічне фінансування ватних псевдоветеранських організацій В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ,- Різниченко

Про це пише "КП в Україні" з посиланням на близьке до Коломойського джерело.

При цьому сам Купрій недавно заявив, що не виключає своєї участі в наступних президентських перегонах.

Також в коментарі виданню нардеп назвав себе одним з лідерів партії "УКРОП" і заявив, що без неї не розглядає своє майбутнє.

Видання зазначає, що чутки про те, що Купрій може посунути нинішнього лідера Тараса Батенка, з'явилися кілька місяців тому.

Про перестановки в партії заговорили після листопадового з'їзду, в ході якого відомий олігарх, екс-голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський зайняв у ній одну з керівних посад.

За даними джерела, наближеного до Ігоря Коломойського, перехід партійного керівництва від Батенка до Купрія – лише питання часу.

"Купрій досить зручна персона. У нього вже сформувався певний імідж такого, скажімо, антагоніста, який з'являється в пресі з певними заявами. Він свого роду" торпеда ". Ігор Коломойський, в деяких випадках, витягує з його дій свою користь", – повідомив співбесідник.

За його словами, нардеп Віталій Купрій цілеспрямовано роздмухує інтерес навколо тем і людей, в яких зацікавлений олігарх Коломойський.

"Натомість хорошої служби він може отримати повноправне керівництво в партії. Такі розмови велися неодноразово. Але невідомо, як далі буде розвиватися ситуація. Прогнозувати складно. Партію зараз стрясають внутрішні розбіжності. Наприклад, всі бачать, що Купрій провокує і роздуває конфлікт з Філатовим (Борис Філатов – мер Дніпра. – Ред.) ", – додало джерело.