У Раді сталася сварка між представницею президента у ВР Іриною Луценко та народною депутаткою від фракції "Батьківщина" Олександрою Кужель. 

Так, Ірина Луценко, виступаючи з трибуни парламенту, заявила, що позиція Юлії Тимошенко в 2008 році стала одним із чинників того, що Україна не отримала Плану дій щодо членства в НАТО. 

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

"Під час свого візиту в Брюссель незадовго до саміту Альянсу Тимошенко проігнорувала директиву тодішнього президента Ющенка і не відвідала штаб-квартиру НАТО, щоб підтвердити рішення Києва на вступ", – заявила Луценко. Вона також нагадала, що після цього Тимошенко запропонувала провести референдум щодо вступу в НАТО. І цю ж ідею запропонувала в 2010 році. 

 Члени її фракції буквально кілька тижнів тому заявляли про референдум, щоб з’ясувати бажання українського населення", – заявила Луценко. 

Після цього слово взяла Кужель, яка звернулася до БПП і Луценко:

"Гавкають Моськи, коли слон іде. Ви цілий день гавкаєте на "Батьківщину". Ми розуміємо, вам "Опоблок", всі інші – до душі, а вам тільки заважає "Батьківщина". Іро, згадайте, ви прийшли в політику разом з "Батьківщиною". "Батьківщина" одна стояла поруч з вами, Порошенка не було, коли ми визволяли вашого чоловіка. Боженька все бачить".