Популярна українська співачка та акторка Оля Полякова на своїй сторінці в Instagram обрушилася з гнівною критикою на останній випуск шоу «Холостяк», в якому дівчата влаштували емоційне з’ясування стосунків зі сльозами і бійками.

Суперблондинка Полякова зізналася, що вперше подивилася випуск цього шоу і була вражена, як дівчата б’ються за головного героя. Боротьбу за чоловіка вона назвала середньовіччям, а саме шоу – ганьбою.

У своєму відеозверненні Оля Полякова обурилася, що «гарні, молоді баби» борються за "такого собі" чоловіка.

«Ви зійшли з розуму? – звертається Полякова до учасниць шоу “Холостяк”. – У сьогоднішньому світі це не працює. Це раніше, коли вас видавали заміж у мішку за невідомого чоловіка, який буде вас утримувати все життя, це ще виходило. У сьогоднішньому світі все по-іншому. Ми, незалежні, дорослі, відповідальні за себе жінки, не повинні ні за ким бігати… Викиньте цю середньовічну нісенітницю з голови і навчіться поважати себе”.

Нагадаємо, 26 квітня 2019 року Оля Полякова отримала іменну зірку на «Площі зірок» в центрі Києва. Раніше Оля Полякова розбурхала мережу епатажним знімком на сходовому майданчику в рожевій сукні з великим вирізом, оголивши сідниці.