Чутки про те, що відомий співак, кумір мільйонів українців Святослав Вакарчук буде балотуватись на наступних виборах з’явились ще в тому році. Але багато політиків і українців зацікавило питання, як він зможе піти в політику, якщо в нього навіть немає передвиборчої програми, не говорячи вже про команду, передає Корупція.Інфо

Саму кандидатуру Вакарчука громадськість сприйняла неоднозначно, з одного боку, співак зарекомендував себе як патріот, проводячи під час Революції гідності дні і ночі на майдані, а з іншого людиною, яка немає до політичного життя ніякого відношення.

Популярне: «Залишила свого сина, рідних, а після смерті чоловіка …»: Що приховує найвідоміший волонтер і депутат Тетяна Ричкова

Сам Вакарчук ніяк не коментував інформацію про президентство. Але сьогодні на сторінці співака в Твіттер з’явилась цікава публікація, в якій він натякає на своє бачення ідеального політичного діяча.

«Вибір йти чи не йти в політку – дуже не простий. Та це особистий вибір кожного».

«Збираєш команду однодумців, користуючись авторитетом. Обережно, але впевнено проводиш зміни і в першу чергу ті, які дають швидкий результат. Позитивні зміни додають тобі все більше і більше прихильників. Коли таких прихильників стає відносна більшість – починаєш кардинальні фундаментальні зміни», – написав Вакарчук.

На запитання, чи буде Вакарчук збирати свою команду, він досі не відповів.