У Харкові понеділок, 3 серпня, розпочався з мітингів: під обладміністрацією зібрались прихильники "Опозиційного блоку", а поблизу місцевого відділення Міністерства юстиції мітингує "Громадська варта", яка виступає проти реєстрації "Опозиційного блоку" на місцевих виборах.

Про це повідомляє журналіст сайту "24" на місці подій, передає Корупція.Інфо.

Місцеві симпатики Добкіна заявляють, що вони виступають проти "братовбивчої" війни і тому просять зареєструвати "Опозиційний блок" на місцевих виборах.

"Ми проти війни, ми проти того, щоб наших молодих людей знімали з поїздів, знімають і тягнуть, тягнуть на братовбивчу війну. Западенцям добре, вони по закордонам роз'їхалися, а нам бігти нікуди. Тому ми просимо зареєструвати "Опоблок", — розповів один із мітингувальників.

В той же час активіст "Громадської Варти" Валентин Бистріченко повідомив, що на мітингу помітили "осіб спортивної зовнішності".

"Питання: чому для реєстрації політсили потрібно привозити тітушок до мін'юсту?" — зазначив він.

За словами активістів "Громадської варти", вони зібралися біля входу до міністерства юстиції для запобігання тиску на міністерство, самі ж перешкоджати реєстрації кандидатів не будуть, хоча й виступають за заборону балотуватись представникам "Опозиційного блоку" і Партії регіонів.

Фото: Вероніка Міронова