тимошенко

Юлія Тимошенко під місцеві вибори воліє остаточно забути про війну на Донбасі і переключитися виключно на лівацький популізм  

Партія "Батьківщина" екс-прем‘єрки Юлії Тимошенко як і годиться включилася в кампанію з місцевих виборів. В столиці з‘явилися перші лаконічні білборди зі слоганом "Порядок. Справедливість. Батьківщина", які вельми наочно свідчать про передвиборчу стратегію партії Тимошенко.

Про це пише depo.ua, передає Корупція.Інфо.

Як бачимо, Юлія Володимирівна знову вирішила осідлати свого вірного хоч і старенького піарного коника під назвою "Справедливість". Мало хто забув крилатий слоган Тимошенко з парламентських виборів 2006 року "Справедливість є, за неї варто боротися". І хоча минуло вже 9 років, відмовлятися від спекулювання на вічній темі справедливості, перш за все соціальної, Тимошенко не збирається.

Крім того не можна не звернути увагу, що останні місяці екс-прем‘єрка майже не торкається теми війни на Донбасі, попри те, що і на позачергових президентських і на не менш позачергових парламентських виборах тема війни була чи не найголовнішою в кампаніях Тимошенко та "Батьківщини". При цьому Юлія Володимирівна не соромилася рішучих заяв і позиціонувала свою політсилу такою собі "партією війни".

"Сьогодні в кожному місті мають бути створені спеціальні мобілізаційні бригади", – заявляла Тимошенко ще рік тому.

"Від сьогодні всі наші парторганізації знімають вивіски. На базі офісів партії будуть створені мобілізаційні пункти, де всі бажаючі протистояти агресії Росії зможуть приєднатися до народного ополчення", – казала лідер "Батьківщини".

Але в останні місяці войовнича риторика Тимошенко геть зникла. Тепер "Батьківщина" зосередилася на більш буденних речах – комунальних тарифах та індексації пенсій та зарплат. При цьому Юлія Володимирівна нічим не дивує, в тренді знову старий лівацький популізм, який забезпечував Тимошенко відсотки всі останні 10 років. Можна не сумніватися, що під час кампанії до місцевих виборів про війну і Донбас у "Батьківщині" згадуватимуть якомога менше, адже сказати особливо нічого – в швидку перемогу над агресором уже давно ніхто не вірить, в ефективність "мінського миру" також. Хіба що "Батьківщина" вкотре пообіцяє відмову від мобілізації та перехід на контрактну армію, але на цій темі вже грає "Народний фронт" Арсенія Яценюка. Тому "Батьківщина" зосередиться на тарифно-соціальній тематиці, та обіцятиме всім усе, що і означатиме омріяну "справедливість". А головними ворогами цієї справедливості будуть, безсумнівно, злі і нехороші олігархи, що жирують на людському горі, не бажаючи відновлювати справедливість та ділитися надприбутками. А уряд їм у цьому допомогає, буде наголошувати Тимошенко. А оте, шлях до "справедливості" у вигляді збільшення зарплат, пенсій і всіляких соціальних виплат разом зі зниження усіх можливих тарифів – це остаточна і вирішальна перемога над олігархами.

Ось на такому білому конику справедливості Тимошенко і планує тріумфально повернутися у велику політичну гру, початок чому і мають покласти місцеві вибори-2015.