Результати парламентських виборів 2019 підрахували вже на 60%. У нову Верховну Раду проходять п’ять партій. Лідерство у виборчих перегонах тримає Слуга народу.

Центральна виборча комісія продовжує підраховувати голоси на парламентських виборах 2019. За результатами 60% оброблених бюлетенів, у нову Верховну Раду проходять п’ять партій: Слуга народу, Опозиційна платформа – За життя, Європейська солідарність, Батьківщина і Голос.

За результатами підрахунку голосів, партія «Слуга народу» набрала — 42,49%, «Опозиційна платформа – За життя» — 12,98%, «Європейська солідарність» – 8,60%, «Батьківщина» – 8,02%, «Голос» – 6,34%.

Інші партії набирають менше 5% прохідного бар’єру.

Приблизний розподіл місць у Верховній Раді показує, що пропрезидентська партія «Слуга народу» може зайняти 248 голосів. При такому розрахунку вони можуть не залучати інші партії до коаліції, оскільки самостійно мають більшість, яка складає 226 голосів.

«Опозиційна платформа – За життя» може отримати 44 місця, «Європейська солідарність» – 27, «Батьківщина», – 25, «Голос» – 20.

В той же час на мажоритарних округах, висуванці від партії «Слуга народу» попередньо виграють 126 округів, представники «Опозиційної платформи – За життя» – 7, «Європейської Солідарності» – 2, «Батьківщинни» – 2, «Голосу» – 2.  Представники інших партій перемагають на 8 округах. На 50 округах перемагають самовисуванці.

По закордонному округу за результатом підрахунку 100% голосів перемогла «Європейська солідарність».