Партія ВО "Батьківщина" здобула перемогу на виборах в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ), які відбулися 29 жовтня в усіх областях України, передає Корупція.Інфо.

Про це свідчать результати екзит-полу, проведеного місцевими громадськими організаціями спільно з "Батьківщиною Молодою" в 59 ОТГ, пише прес-служба політсили.


Популярне: «Остаточно відмовилися від планів»: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе

"Не дивлячись на весь тиск, яке здійснювала команда президента," Батьківщина "набрала 23%, згідно з результатами екзит-полу. А БПП" Солідарність "при всьому шаленому адмінресурсі, при маніпуляціях і брудні технології, взяв лише 18%", – заявила в ефірі NewsOne лідер партії Юлія Тимошенко.

Під час підрахунку результатів екзит-полів враховувалася кількість кандидатів до місцевих рад, висунутих політичними партіями, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, під час попередніх хвиль виборів в ОТГ (11 грудня 2016 р, 18 грудня 2016 р, 30 квітня 2017 г.) партія "Батьківщина" також зайняла впевнене перше місце.