Депутати, екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, екс-голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж прилетіли у США на інавгурацію Дональда Трампа, Юлія Тимошенко і деякі місцеві чиновники будуть лише на щорічному молитовному сніданку.

Так, у прес-службі Саакашвілі повідомили, що він буде 20 січня на інавгурації Трампа. "Він вже там. Тільки 20 січня. Раніше ми були в селах", – повідомили УП у прес-службі політика, повідомляє Корупція. Інфо

Після перемоги Трампа на виборах Саакашвілі заявив, що знайомий із ним більше 20 років, і вони товаришують. "Сильна особистість із непередбачуваною політикою", – прокоментував Саакашвілі.

Участь в інавгурації 20 січня "Українській правді" підтвердив нардеп від "Радикальної партії Олега Ляшка" Андрій Артеменко.

"Мене запросили мої колеги конгресмени-республіканці в США саме в ці дні для обговорення розвитку американо-українських відносин і для організації за їх участі декількох зустрічей з ключовими людьми з команди Трампа",  – сказав Артеменко, підтвердивши, що також буде на самій інавгурації.

Нардеп від "Опозиційного блоку" Сергій Ківалов вночі 19 січня написав у Фейсбук, що вилетів до Вашингтона на інавгурацію.

"Вилетів на інавгурацію новообраного президента США Дональда Трампа. Для мене було значимо отримати особисте запрошення адміністрації на цю знаменну подію як для Сполучених Штатів, так і для України", – написав Ківалов.