Військова прокуратура Західного регіону заборонила розголошувати результати експертизи розслідування вибуху міномета "Молот" на полігоні в Рівному.

Така заборона парламентський комітет з національної безпеки і оборони отримав у листі, підписаному заступником військового прокурора Рівненського гарнізону Західного регіону Сергієм Крипаком.

Відзначається, що представники Генеральної прокуратури України не прибули на засідання комітету. У зв'язку з цим розгляд питання про результати експертизи по вибуху міномета "Молот" на Рівненському полігоні відбувся частково.Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

В ході засідання начальник управління ремонту та технічної підготовки Центрального ракетно-артилерійського управління озброєння ЗСУ Іван Лісовий назвав три можливі причини вибуху міномета: несправна міна, подвійне заряджання або невмілий підривник.

"Перед прийняттям в експлуатацію кожного міномета проводиться десять посилених пострілів з нього. Міномети "Молот" дуже добре себе проявили в зоні проведення бойових дій. У наступному році ми будемо збільшувати кількість державного замовлення на ці міномети", – повідомив представник Міністерства оборони України.