Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, коли має намір покинути свою посаду. Луценко зазначив, що повернеться в політику після президентських виборів.

"Я повернуся в політику, звідки я вийшов. Мені здається, що сьогодні я знаю набагато більше про закони, ніж раніше. Поетом я повернуся в парламент і буду працювати над тим, над чим працював усе життя: над справедливістю та законністю", – повідомив він.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Також він додав, що зараз його завдання полягає в тому, щоб президентські вибори пройшли спокійно, законно і без використання правоохоронної системи в політичних цілях.

"Моє завдання – не дати СБУ, ГПУ, МВС та УКРІНФОРМ перетворитися в політичні інструменти. Думаю, у мене це вийде. Як тільки закінчаться вибори, я буду вважати, що я вичерпав усі те, що я міг дати", – підкреслив генпрокурор.

Окрім цього Луценко заявив про, та що готує підозру директору Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику

"Коли керівник правоохоронного органу використовує для розповсюдження інтимні подробиці під мерзьке хіхікання журналісток, то це окрема моральна ситуація. Але особа, про яку розголосили ці інтимні дані, написала заяву, і вона має на це право, і вважається потерпілою. Ми, звичайно, зареєстрували цю справу. Експертиза підтвердила, що це голос Ситника… На цей момент ця справа обтяжена тим, що ніхто – ні Ситник, ні його заступник, ні журналісти – не говорять, коли це сталося. А дата потрібна для того, щоб прописати відповідну підозру. Пан Ситник сховався за журналістів і каже: "У них журналістська таємниця, а я вам нічого не скажу, тому посилаюся на статтю Конституції", – зазначив Луценко.