Поліція викрила у Львові незаконну діяльність БДСМ-студії еротичного масажу, в якій надавали платні сексуальні послуги. Вона була розташована у квартирі в центральній частині Львова. Про це повідомляє управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції у Львівській області, передає Корупція.Інфо.


БДСМ-студію організувала 26-річна уродженка Київської області, яка також була залучена до надання секс-послуг. Приміщення жінка орендувала, також вона розповсюджувала рекламу салону, приймала замовлення, вела бухгалтерію.

«У салоні працювали четверо дівчат, котрі, окрім виконання еротичних масажів, надавали платні сексуальні послуги чоловікам. Вартість таких послуг становила від 800 до 4500 гривень за одну годину. Більшу частину отриманих коштів організаторка роботи салону забирала, а решту віддавала «працівницям», ‒ розповів начальник управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Сергій Молотов.
Популярне: "Впав і не подає ознак життя": Чоловік помер від невідомого укола в туалеті піцерії

Працівниць салону притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 181-1 КУпАП (заняття проституцією).

Під час обшуку у приміщенні салону вилучили БДСМ-девайси, засоби контрацепції, а також чорнові записи про роботу з клієнтами та бухгалтерію.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від трьох до п’яти років позбавлення волі.