Напередодні Нового року кандидатські дисертації захистили син секретаря РНБО Олександра Турчинова Кирило Турчинов, а також Сергій Білан, який є першим заступником голови УКРІНФОРМ і курує найскандальніший підрозділ служби – податкову поліцію, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Тіло не можна хоронити, бо…”: адвокат сім’ї Ноздровської зробив гучну заяву

За інформацією видання, дисертації Турчинова і Білана захищалися в Інституті законодавства Верховної Ради в один день – 28 грудня. Згідно з оголошенням на сайті інституту, теми робіт теж дуже схожі:

– "Конституційно-правове регулювання діяльності політичних партій у виборчому процесі" – у Кирила Турчинова;

– "Конституційно-правові основи референдуму як форми прямої демократії" – у Сергія Білана.

 

Відзначається, що для захисту дисертації сина секретаря РНБО навіть зібралася спеціальна комісія комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя. До її складу увійшли голова комітету, нардеп від БПП Руслан Князевич і глава секретаріату комітету та його заступник.

Комісія вирішила, що результати дисертації сина Турчинова мають "практичну значимість" і "можуть бути використані для вдосконалення виборчого законодавства". Про це комісія навіть склала спеціальний документ – "Акт впровадження результатів досліджень Турчинова К.А. в законодавчу діяльність".

Додамо, що Кирило Турчинов отримав диплом вузу всього 3 роки тому. Спочатку він навчався на юридичному факультеті КНЕУ ім. Гетьмана. А в 2013 році він перевівся в магістратуру київської Академії праці, соціальних відносин і туризму. У 2014 році Турчинов-молодший став аспірантом Інституту законодавства Верховної Ради.

Зараз молодому кандидату юридичних наук Кирилу Турчинову всього 25 років. Однак він уже встиг опублікувати 6 наукових робіт, що містяться в базі даних українських вчених.