Протягом найближчих п’яти днів погода в Україні зміниться від холодних дощів до сонячного потепління

Після різкого похолодання більш ніж на дві доби і дощів з поривчастим вітром, знову прийде відносно тепла погода. У народі цей період називають “бабине літо”. За даними українського Гідрометцентру, після ще більшого зниження температури і дощів, погода налагодиться, а на вихідні і зовсім потеплішає і буде сонячно та комфортно.

Так, у четвер, 19 вересня, холодні дощі все ще будуть превалювати в північних регіонах України і на Волині. Місцями температура повітря тут буде + 12-14 градусів вдень і всього + 5-7 вночі. На решті території буде сухо і тепліше. На південному сході повітря прогріється до + 19-20.

У п’ятницю, 20 вересня, холодний дощовий фронт просунеться углиб України, захопивши захід і схід і досягнувши південних кордонів Дніпропетровської, Вінницької та Кіровоградської областей. Разом з дощами прийде ще сильніше похолодання. В середньому повітря прогріється до + 12-14, місцями всього до +11 вдень і всього до + 5-7 вночі. На півдні країни так само сухо і на кілька градусів тепліше.

Уже в суботу, 21 вересня, дощі відійдуть до східних кордонів України і будуть лише в деяких регіонах трьох східних областей країни. На решті території буде сухо і сонячно. Хоча значного потепління все ще не очікується – повітря вдень прогріється максимум до + 12-14. На півдні тепліше – до +18.

У неділю, 22 вересня, почне теплішати на кілька градусів. Дощі можливі лише в деяких регіонах північного сходу України. На решті території сухо. Температура повітря в середньому становитиме + 14-17.