29_tn

17 вересня від інфаркту помер колишній заступник міністра України з питань надзвичайних ситуацій Микола Герман – старший син екс-нардепа від Партії регіонів, радника і прес-секретаря Віктора Януковича Ганни Герман.

Трохи більше тижня тому, 9 вересня, Микола Герман відзначив 36-річчя. Близькі друзі сім'ї розповіли виданню "ГОРДОН", що проблеми з серцем почалися давно, Герман не раз обстежувався у лікарів, але серйозно лікуванням не займався, передає Корупція.Інфо.

Раптова гостра біль з'явився сьогодні вночі. Чоловік вирішив сам поїхати в лікарню, але по дорозі стан погіршився настільки, що довелося з'їхати з дороги і включити аварійний стоп-сигнал. Водій, що проїжджав повз викликав "швидку", але поки медики їхали, син Ганни Герман помер.

Довідка.

.jpg_171

Микола Герман народився в 1979 році у Львівській області, закінчив Вищу школу торгівлі у Варшаві за спеціальністю банківська справа та фінанси. У 2006-2007 і 2007-2010 рр. був помічником народного депутата України від Партії регіонів Тараса Чорновола. 17 березня 2010 призначений заступником міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. 25 листопада 2010 пішов з займаного поста. Від першого шлюбу у Миколи Германа залишився шестирічний син Микола.
Шість років тому, 15 червня 2009 року, в автокатастрофі на трасі Одеса – Київ загинув молодший син Ганни Герман – 17-річний Роман.