Син Віктора Ющенка, знатний любитель жагучих брюнеток, вперше за довгий час з'явився на людях і показав свою нову дівчину, передає Корупція.Стар

32-річний Андрій Ющенко, який розлучився з Лізою Єфросиніною в 2012 році, в останні роки став не таким частим гостем вечірок, як раніше, і рідко потрапляє в об’єктиви світської хроніки.

Але днями Андрій засвітився на відкритті сезону елітного заміського фітнес-клубу. Ющенко-молодший був у компанії свого старого друга Олександра Фуртадо і подруги Олени Безуглої.

Важко не помітити, що син екс-президента значно додав у вазі, а от його обраниця Олена Безугла вразила всіх своєю стрункістю і красою. Пара вже відвідала два світські заходи: вперше вони навідалися до галереї доньки Добкіна Алли, а через декілька днів прийняли участь в благодійному аукціоні на підтримку дітей Спеціалізованого обласного будинку дитини в Боярці. Андрій та Олена обіймалася, трималася за руки і  зовсім не приховували свої почуття.

Із соціальних мереж стало відомо, що Олена Безугла – засновник фонду "Мамине Серце", ресторатор, організатор свят, PR-менеджер, арт-директор, а також вона веде активне світське життя. Що ж тут сказати, достойна партія!

Нагадаємо, у Андрія Ющенка є семирічна донька від шлюбу з Лізою Єфросиніною. Дівчинка живе з мамою в США, де у Єфросиніної нова сім’я.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Популярне: У лікарні помер п′ятий травмований внаслідок смертельної ДТП