Багатодітній родині потрібно зібрати гроші

Анюта народилася першою з двійні і весь важкий удар пологів взяла на себе. У дитини структурна епілепсія з частими полімфорними нападами, а тому затримка психомовного розвитку та дизартрія.

«Від народження Анютка також хворіє на дисплазію кульшових суглобів, підвивих з обох боків. Коли Анютка підросла, цю дисплазію стало помітно збоку. Травматолог зробив висновок, що дитині показане хірургічне лікування, направлене на корекцію співвідношення в обох кульшових суглобах, а саме – коригувальна міжвертлюгова остеотомія обох стегнових кісток з ацетабулопластикою. Але поки у маленької дитини судоми, було рекомендовано виконувати хірургічні втручання після їхньої зупинки», – розповідає мама дитини.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Проте через дисплазію у дитини почав викривлюватися хребет. Лікарі вже були готові провести операцію, але стан дитини погіршився, почалися більше небезпечні напади і дитина все частіше опинялась в лікарні.  Зрештою медики констатували, що епілепсія у дівчинки вже не піддається лікуванню. 

«Нас оглянув лікар з Туреччини і повідомив, що єдиний шанс це операція зі встановлення вагусного стимулятора. Він зменшить напади і покращить стан донечки. Клініка прислала нам інвойс на операцію і обстеження – 17600 євро.  У нас таких грошей немає. Для багатодітної сім’ї з села – це космічна сума, і де взяти таку велику суму родина просто не уявляє», – каже мама дівчинки і просить про фінансову допомогу.   

Реквізити для допомоги:

 ПриватБанк 

Номер карточки: 5168 7573 6991 0924

Грушовець Надія Вікторівна