Бойовики ДНР зазнають величезних втрат від снайперів ЗСУ на лінії фронту.

 

Терористи бідкаються, що їх майстерно винищують. Про це йдеться в інтерв'ю одного з російських пропагандистів із бойовиками, відео якого опублікував на сторінці блогер Necro Mancer.

"Снайпери працюють дуже сильно! Це велика біда, тому що позиції у них трошки кращі… У них багато місць, звідки можна працювати. А у нас таких немає", — каже терорист.

Додав, що порівняно з 2014-2016 роками сьогодні майстерність снайперів ЗСУ значно підвищилася.

"Від снайперів життя немає, зараз вони не ті, що в 15-16 році. Підвищилася точність! Це раз. Зброї не чути. Не наша! Це у них зараз непрості СВД, абсолютно безшумні. Вчора хлопця ховали, йшов, нікого не чіпав, до частини повертався, зняли дуже професійно", — розповів бойовик.

Додамо, що від початку цієї доби, 12 квітня, ворог двічі обстріляв позиції наших захисників у зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід": із ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї – у районі села Харчовик; зі станкових протитанкових гранатометів – у районі населеного пункту Чермалик. Втрат серед особового складу немає. 

Окрім цього вчора, у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" ворог 10 разів обстріляв опорні пункти ЗСУ:

1) з мінометів калібру 120 мм – біля населеного пункту Новоселівка;
2) з мінометів калібру 82 мм, протитанкових ракетних комплексів, озброєння бойових машин піхоти, автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї – біля села Павлопіль;
3) з мінометів калібру 82 мм і станкових протитанкових гранатометів – біля населеного пункту Лебединське;
4) з протитанкових ракетних комплексів і великокаліберних кулеметів – біля населеного пункту Новотроїцьке;
5) з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів – також поблизу населеного пункту Лебединське;
6) двічі з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї – в районі населеного пункту Водяне;
з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї – в районі населеного пункту Павлопіль;
7) двічі з гранатометів різних систем і стрілецької зброї – в районі передмістя Авдіївки.
У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" окупанти з мінометів калібру 82 мм обстріляли позиції Об'єднаних сил поблизу села Катеринівка.