Трагедія сталася в одній з найвідоміших сімей Азербайджану

22-річний Джавід Гаджиєв, який є онуком азербайджанського флейтиста, автора оперет і романсів Тельмана Гаджиєва був убитий в Печерському районі Києва.

Як він опинився в Києві, батьки не знають. Ймовірно, Джавід приїхав в Україну, щоб зустрітися з другом.

В Україні про вбивство майже не згадували, хоча варто відзначити, що моторошне вбивство широко висвітлювалося в азербайджанських ЗМІ.

В одній з квартир на вулиці Чигоріна був знайдений спотворений труп молодого громадянина Азербайжана.

Стала відома особистість вбитого. Ним виявився Джавід Гаджиєв – виходець із відомої в Баку сім’ї інтелігентів-музикантів. Його дід – композитор Тельман Гаджиєв, а мати Міна Гаджиєва – викладач Бакинської консерваторії.Вдалося дізнатися, що тіло молодого чоловіка виявили по сильному трупному запаху, який проник у під’їзд.

Сусіди викликали господаря, який здав житло квартиранту з Азербайжана. Однак той не зміг потрапити в свою квартиру: хтось змінив замки, тому двері розкрили представники ДСНС.

Молодого хлопця швидше за все зарубали сокирою. Крім цього в квартилі виявили каністри з бензином, бензопилу, сокиру і великі мішки. Ймовірно, вбивця готувався позбавитися від тіла, але з якоїсь причини не встиг цього зробити.

Як Джавід опинився в квартирі і чому був жорстоко убитий, належить з’ясовують слідчим органам. Поки відомо, що квартиру знімав його співвітчизник, який безслідно зник. Можливо, саме він причетний до цього вбивства.