полонений гру

В той час, як один із захоплених у полон під Щастям російських диверсантів давав на камеру свідчення, від нього в Росії відмовилася дружина і рідна мати. Ціна «питання» – 3 мільйони рублів кожній.

Про це повідомляє у соцмережі шоумен Дмитро Чекалкін, новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

«А в цей час/// або «придумайте розвиток сюжету». «Дружина захопленого в полон спецназівця РФ сказала, що чоловіка у неї немає і не було ніколи. Її свекруха підтвердила її свідчення». shad67 http://www.reddit.com/r/ukraina/comments/ обом в Тольятті пообіцяли по 3 млн рублів…», – повідомляє Чекалкін.

Автор поста шокований тим, що в Росії вже більше року родичі військових, загиблих в Україні, під тиском влади, відмовляються від них. Зазвичай родичів військовослужбовців «купують», обіцяючи виплатити значну грошову винагороду за озвучену ЗМІ «правильну інформацію».

«Ще ні одна нація, ні за одну війну не додумалася до того, що можна за гроші відмовлятися від імен своїх полеглих чоловіків. Що можна за компенсацію або квартиру зняти ім'я свого чоловіка з його могили. Що можна відмовитися від імені полеглого батька своїх дітей. Що можна видавати загиблого за живого. Що можна погоджуватися з тим, що їх неіснуючі начебто тіла будуть закопані в безіменних могилах у неіснуючій ніби як війні неіснуючої ніби країні», – пише шоумен.

чекалкин