Журналісти – особлива категорія суспільства. Вони покликані об‘єктивно розповідати суспільству про різноманітні події та ситуації, які відбуваються довкола нас. Та чи існує насправді ця «об‘єктивність» в такій діяльності? Про людину, яка не вірить в цей стереотип ми, редакція Корупція.Інфо, і розповімо вам сьогодні.  

Остап Дроздов –  український журналіст, телеведучий і письменник, якого добре знає кожен . Він впевнений: об‘єктивної журналістики – не існує,  а ті люди, які кричать про неї на кожному кроці – підлі брехуни. 

Остап – народився і виріс на Львівщині, там же закінчив омріяний факультет журналістики ЛНУ ім.І.Франка. Після цього, у 1998 році,  і почалась його кар‘єра. Дроздов працював у популярній газеті «Поступ»,  головним редактором «Аргумент-влада», а також деякий час був заступником головного редактора «Аргумент-газети».

Протягом останніх років Дроздов працює на телеканалі ZIK. Він є ведучим програми  «Прямим текстом», яка тримається в ефірі вже більше десятка років. Сам Остап заявляє, що причина успіху передачі в тому, що він демонструє там свою думку, а  глядачі вирішують самостійно чи погоджуватись з його поглядами чи ні. 

Окрім того, Остап ще створив власне ток-шоу під назвою «Drozdov», а воно, як ви знаєте, досить популярне. Ідея створення власної програми була у нього вже давно, але втілити її в життя вдалось лише у 2014.

Дроздова можна цілком справедливо назвати найнетиповішим журналістом в українському медіа-світі. Як ми уже згадували, він вважає об‘єктивні журналісти – це міф, яким прикриваються брехливі колеги.

Популярне: Мінімалка 6200: Кабмін повідомив, коли українці почнуть заробляти більше

Він не боїться демонструвати свої погляди та ділитися своїми думками, за що часто зазнає багато критики. Однак, його ця критика не цікавить, адже він впевнений, що все робить поавильно. Зокрема, ви могли помітити, що гості у його студії переважно розмовляють українською мовою – це теж принципова позиція, винятки він робить лише для тих, хто не здатен висловити нормально свою думку солов‘їною.                                                        

Ось такий він: самовпевнений, вірний принципам і ідеям, необ‘єктивний український журналіст.