Раїса Богатирьова добре знана політична діячка в Україні. У свій час, а точніше за президентства Януковича, вона займала досить важливі для держави посади: міністр охорони здоров'я України, Секретар Ради національної безпеки й оборони України та віце-прем'єр-міністр України.

Раїса Василівна за свою політичну кар’єру встигла потрапити у безліч скандалів, а також підозрюється у здійсненні ряду серйозних антидержавних злочинів. До 2016 року колишнього міністра розшукував Інтерпол, однак, безрезультатно.

Зараз в українських ЗМІ майже забули про цю одіозну постать, тому ми, редакція Корупція.Інфо, хочемо нагадати про її існування та діяльність.

До того, як одна за одною змінювати високі посади, Раїса працювала звичайною швачкою у провінційному краматорську, згодом – лікарем-акушером у тому ж місті. Богатирьова має ступінь доктора медичних наук, а також звання Заслуженого лікаря України.

Її політична кар’єра розпочалась з того, що у 1990 році вона потрапила до Парламенту. А далі почались підвищення. У скандали Богатирьова потрапляла дуже часто, її підозрюють у впровадженні різноманітних корупційних схем у медичній сфері. Однак, найбільші проблеми виникли у 2014 році, коли міністра звинуватили у приховуванні реальної кількості жертв сутичок на Майдані.Запам’яталася українцям Богатирьова і «своєю» промовою, яку вона чемно списала у Стіва Джобса.

В особистому житті Богатирьової все прекрасно. Раїса жінка заміжня, чоловік – Ігор, також займався політичною діяльністю. Разом вони виховали двох синів – Олександра та Ігоря. Обоє чоловіків займались політичною діяльністю. Схоже, це у них сімейне.

Де зараз перебуває сім’я Богатирьових – достеменно невідомо, однак, дехто припускає, що вони проживають на території Російської Федерації.

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

Нагадаємо, відомий український бізнесмен Геннадій Балашов розповів, що найдорожчу нерухомість у нього купувала саме Раїса Богатирьова.‡агрузка...