Борис Деркач після відходу з футболу сидів у в'язниці.

Борис Деркач, легендарний футболіст київського "Динамо", помер в Харкові на 56-році життя.

Футболіст помер в Харкові у віці 55 років.

За свою кар'єру захисник "Динамо", харківського "Металіста" і московського ЦСКА, двічі вигравав Кубок СРСР (1988 і 1990 рік).

У 1990-х роках Борис завершив спортивну кар'єру і став учасником кримінального угрупування в Будапешті. Потрапив до в'язниці на тривалий термін і навіть зробив спробу втечі, яка виявилася невдалою.

У 2005 спортсмен вийшов на свободу, влаштувався працювати скаутом в "Металіст". Борис одружився і у нього народилося двоє дітей. Однак пристрасть до алкоголю і азартних ігор загубила долю колись знаменитого спортсмена.Деркач втратив сім'ю, роботу і відправився на заробітки в Камбоджу, а потім перебрався до Малайзії. Де в січні цього року в якості місцевого бомжа потрапив до лікарні у важкому стані.

Про долю екс-футболіста дізналися в Україні. Посольство України в Малайзії та МЗС змогли добитися повернення Деркача на батьківщину, куди він прилетів 30 квітня.

Йому пропонували допомогу з боку клубу "Металіст 1925" та Харківської ОДА. Але чоловік, відмовився. Останнім часом жив у своїх знайомих, а в травні цього року помер.

Бориса Деркача поховали на місцевому кладовищі.